KDY přejít z funkčního na procesní řízení?

Kdy lze přejít z funkčního na procesní řízení? Kdykoli. Stačí chtít a vědět, jak na to. Jednoduchá odpověď?

Pokud se touto otázkou vážně zabýváte, jistě vidíte, že odpověď je jednoduchá jen zdánlivě.

Stačí chtít?

Ale kdo všechno musí chtít?

Majitel firmy.

Nemusí chtít přímo procesní řízení, ale měl by chtít racionální, efektivní, optimalizovaný a průhledný systém řízení s orientací na výsledek a odpovědností zaměstnanců za celkovou prosperitu firmy.

Management firmy.

Jsou placeni za to, aby o technikách řízení něco věděli a používali svých vědomostí ke způsobu řízení firmy, jenž zajistí nejlepší výsledky. Takže by měli vědět, co je to procesní řízení a měli by ho chtít reálně implementovat.

Zaměstnanci

Ti nemusí zas tak moc chtít, ale musí být natolik loajální k firmě a mít takovou důvěru v management, aby přechod nejen nesabotovali, ale byli motivováni ke změně k lepšímu.

Vědět, jak na to?

Pokud máte mezi sebou vyškoleného zkušeného procesního manažera, který je schopen a ochoten přechod na procesní řízení naplánovat, vést a průběžně vyhodnocovat, jděte do toho.

Pokud jej mezi sebou nemáte, pravděpodobně si jej budete muset najmout. Co třeba někdo z našich kolegů?

Jestliže cítíte, že potřebujete více informací / znalostí o procesním řízení, můžete se zúčastnit některého školení či semináře. V případě Vašeho zájmu jej můžeme uspořádat přímo pro Vás ve Vaší firmě se zaměřením na Váš konkrétní business.

Procesní řízení > KDY přejít na procesní řízení?

Motto:

Vaše know-how je vaše konkurenční výhoda. My se přizpůsobíme.

Co lze očekávat od IS Bílý Motýl?

Každá implementace procesního informačního systému  Bílý Motýl® je unikátní  - pro každého uživatele nastavujeme operace a procesy individuálně podle jeho specifických potřeb a požadavků. V tom spatřujeme výhodu informačního systému Bílý Motýl®, výhodu pro Vás a svou výhodu na trhu informačních systémů.

Seminář /školení Projektové řízení pro všední den 31. 8. 2017 Letní soustředění

Když se někdy začteme do článků na internetu nebo v novinách, máme dojem, že VŠECHNO je projekt. Projekty mají hvězdy showbusinessu, kuchaři, obchodníci, start-upers... Ne že by to nebylo možné - vydání desky nebo kuchařky, uvedení nového výrobku nebo firmy na trh, to všechno se skutečně jako projekt řídit může, ba dokonce by mělo. Nejsme si ale jistí, že tomu tak je - a že všichni aktéři jsou doopravdy znalí principů a metod projektového řízení a že je používají. Pro ty, kdo by skutečně chtěli o projektovém řízení něco dozvědět, jsme připravili seminář zaměřený na principy, výhody a možnosti využití projektového řízení, v návaznosti a napojení na ostatní firemní procesy.

Seminář /školení Procesní řízení pro všední den 21. 9. 2017 Podzimní příprava

Procesní řízení je nejlepší, nejpřirozenější a nejefektivnější způsob řízení firmy. Neexistuje organizace, pro kterou by nebylo vhodné. Chcete si utřídit své vědomosti o procesním řízení, dozvědět se něco nového a nahlédnout Vaši firmu zase z jiného úhlu? Procesním řízením ve firmách zabýváme už 27 let, takže teorii podáváme s ohledem na její skutečné uplatnění ve firemní praxi.

Letní konzultace: Optimalizace klíčových business procesů

Dvoudenní konzultace ke stavu firemních procesů

Seminář /školení Procesní řízení pro všední den 20. 7. 2017 Letní soustředění

Procesní řízení je nejlepší, nejpřirozenější a nejefektivnější způsob řízení firmy. Neexistuje organizace, pro kterou by nebylo vhodné. Chcete si utřídit své vědomosti o procesním řízení, dozvědět se něco nového a nahlédnout Vaši firmu zase z jiného úhlu? Procesním řízením ve firmách zabýváme už 27 let, takže teorii podáváme s ohledem na její skutečné uplatnění ve firemní praxi.

BM Servis s.r.o.Software, který se vyplatí!

ENGLISHČESKY

optimalizováno pro: Internet Explorer 7+, Mozilla Firefox 3+, Opera 10+