Zvládli jsme recertifikační audit ISO 9001

Quality

2. 5. 2016

Minulý týden jsme absolvovali pravidelný recertifikační audit podle normy ISO 9001. Kdo má ISO, tak ví, že ačkoli nejde o nic jiného než o ověření běžně prováděných procesů a činností, stejně je návštěva auditora očekávána tak trochu s napětím. Obvykle jí předchází trochu nervozní kontrola "papírů", opakování pravidel popsaných ve směrnicích a pracovních pokynech a lehké obavy ze záludných dotazů.

Ale jak praví staré české úsloví: "S poctivostí nejdál dojdeš". I když to v businessu (a nejen tam) vždycky neplatí, v případě redertifikačního auditu tomu tak určitě je. Auditoři ani norma se oblafnout nedají a tak nezbývá než doložit, že svou práce skutečně děláme poctivě a stejně tak přistupujeme k našim zákazníkům, zaměstnancům a plánům do budoucna.  Což jsme doložili, oddechli si a teď už se můžeme radovat, že naše podnikání bylo opět oceněno jako kvalitní.

Aktuality > 2016 > Zvládli jsme recertifikační audit ISO 9001

Procesní řešení pro Váš business

Podnikové - ekonomické - účetní - ERP - informační systémy.

BM Servis - partner pro informační systém QI

QI více...

Kdo má jednu nohu v kanoi a druhou ve člunu, spadne do řeky. Publikujeme v IT Systems a na www.erpforum.cz

O integraci informačních systémů v malých firmách píšeme do IT Systems a na ERP forum.

Logistické procesy pod kontrolou - publikujeme v IT Systems a na systemonline.cz

Tentokrát trochu náročnější článek na téma optimalizace logistických procesů, na niž je nutno nahlížet z více úhlů a v komplexnějším měřítku, než tomu v článcích o WMS obvykle bývá.

ERP systémy - branžové řešení versus obecný informační systém

Námět častých odborných diskusí a náš postoj k dané problematice. Nemyslíme si, že branžová řešení jsou špatná. Myslíme si, že mít vlastní know how je lepší.

Když zjistíš, že jedeš na mrtvém koni, sesedni

Zní to logicky, navíc lze celkem bezpečně poznat, že kůň je mrtvý. Tento článek jsme věnovali úvahám, jak rozpoznat mrtvého koně v případě informačních systémů a jak zajistit nadále plynulou jízdu.

BM Servis s.r.o.Software, který se vyplatí!

ENGLISHČESKY